BIP GCI
A A A

Informacje

 

 

 • 2020-04-17

  komunika ZUS - obsługa klientów

   

   

 • 2020-04-16

  Komunikat ZUS - Tarcza antykryzysowa

   

   

 • 2020-04-09

  Psycholog radzi - Wspólne Święta w izolacji

  Trudny czas przed nami. Święta to okres, w którym spotykamy się z bliskimi, podejmujemy działania związane z wyznawaną religią. Co roku takie same, uświęcone tradycją, niezmienne. I nagle – zmiana. Na razie nie ma odgórnych zakazów, ale są wyraźne wytyczne, żeby Święta spędzić we własnym domu.

  Dla części osób będzie to czas przymusowej kwarantanny, część – z powodów zdroworozsądkowych – zdecyduje się na pozostanie w domu. Celowo nie piszę „w gronie najbliższych”, bo przecież to grono w tym roku będzie mocno uszczuplone – może o rodzeństwo, babcię, dziadka, ciocię, wujka, może o rodzica albo współmałżonka, który został za granicą… Jak przeżyć takie inne Święta?

   

 • 2020-04-09

  Psycholog radzi - jak pomóc dziecku w zorganizowaniu nauki w czasie zdalnego nauczania

  Obecna sytuacja wymusza na rodzicach dodatkowe obowiązki. Nauka zdalna i wszystko, co się z nią wiąże, spędza sen z oczu niejednego rodzica. Jak pomóc dziecku w zaplanowaniu i zorganizowaniu nauki? Trudność pojawia się zwłaszcza gdy rodzice pracują, a także przy problemach z motywacją do nauki u samego dziecka. Co może wtedy pomóc?

 • 2020-04-06

  Psycholog Karolina Brachaczek radzi

   

   

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Następna »