BIP GCI
A A A

Informacje

 

 

 • 2014-06-17

  KARTA DUŻEJ RODZINY

  W związku z realizacją przez gminę Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych,  w ramach którego określony został sposób nabywania prawa do Karty Dużej Rodziny, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleszowie informuje, iż wnioski o przyznanie karty można składać w siedzibie tutejszego Ośrodka Goleszów, ul. Cieszyńska 29.

 • 2013-10-14

  Projekt „ Dobry staż i pracę masz”

            Informujemy, iż w październiku 2013 roku Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie rozpoczął rekrutację do projektu „DOBRY STAŻ I PRACĘ MASZ!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Poddziałanie 6.1.1 PO KL).

 • 2013-10-08

  III DInO EKSPRES zawody na orientację

   Już 27 października, w niedzielę Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie wraz z Misyjnym Klubem Sportowo-Rekreacyjnym serdecznie zapraszają na kolejną już III edycję zawodów na orientację DInO Ekspres.

 • 2013-07-17

  "Bądź aktywny postaw na rozwój" 2013 - aktualne informacje (lipiec)

   Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami o postępach w realizacji działań projektu systemowego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt pt. „Bądź aktywny – postaw na rozwój” jest współfinansowany przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

 • 2013-06-10

  II DInO EKSPRES zawody na orientację

   Już 16 czerwca, w niedzielę Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie wraz z Misyjnym Klubem Sportowo-Rekreacyjnym serdecznie zapraszają na kolejną edycję zawodów na orientację DInO Ekspres.