BIP GCI
A A A

Informacja Klub Senior+ z siedzibą w Bażanowicach

Obecnie z powodu wprowadzenia stanu epidemii działalność Klubu Senior+ jest zawieszona w trosce o Wasze bezpieczeństwo. Pamiętajcie o stosowaniu sie do zaleceń aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Przede wszystkim zostańcie w domu. Jesli musicie wyjść to zachowajcie bezpieczną odległość oraz noście maseczkę, unikajcie skupisk ludzi.


W okresie pandemii nie musicie rezygnować z dbania o siebie. Codzienna aktywność fizyczna pomoże Wam w cieszeniu się dobrym zdrowiem i poprawi samopoczucie. Czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek polepszy pamięć a kontakty z bliskimi nawet przy użyciu nowych technologii zapobiegną poczuciu osamotnienia.


O terminie wznowienia zajęć poinformujemy odrębnym komunikatem.


Klub Senior+ znajduje się w budynku OSP w Bażanowicach. Zrzesza mieszkańców Gminy Goleszów w wieku 60+. Jeżeli jesteś osobą nieaktywną zawodowo i chcesz spędzać swoje życie w sposób aktywny i twórczy - zapisz się do nas.


Jeśli chcesz zostać uczestnikiem klubu wystarczy, że wypelnisz formularz i złożysz go w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w godzinach jego otwarcia.


Klub Senior+ oferuje zajęcia o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i towarzyskim. Osoby starsze mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności a także skorzystać z zajęć sportowych (gimnastyka, nordic walking) pod opieką wykwalifikowanego instruktora.

 

 

Zapraszamy