BIP GCI
A A A

Informacje

 

 

 • 2021-05-19

  Klub seniora w Bażanowicach wznawia swoją działalność

   

  Od 21 maja br., swoją działalność wznawia Klub Senior+ z siedzibą w Bażanowicach. Zlokalizowany w dostosowanym do potrzeb seniorów budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, mieszkańcy będą mogli ponownie uczestniczyć w zajęciach o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i towarzyskim.

   

   

 • 2021-04-13

  Wspieraj seniora 2021 r.

  Uprzejmie informujemy, że Program "Wspieraj Seniora" jest realizowany w 2021 roku.

  Program ma na celu wsparcie na rzecz Seniorów, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu. Usługa wsparcia polega w szczególności na dostarczeniu zakupów, zgodnie ze wskazanym przez Seniora zakresem, obejmującym artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej. Program adresowany jest do osób w wieku 70 lat i więcej, które pozostaną w domu w związku z zagrożeniem zakażeniem Covid-19, w szczególnych przypadkach również do osób poniżej 70 roku życia.

  Realizacja usługi wsparcia w postaci dostarczenia zakupów nie przysługuje osobie, która korzysta z usług opiekuńczych, bądź specjalistycznych usług opiekuńczych.

   

 • 2021-03-25

  2 kwietnia 2021 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będzie nieczynny

  Szanowni Państwo, informujemy że

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie

  w dniu 2 kwietnia 2021 r. ( Wielki Piątek )

  będzie nieczynny.

 • 2021-03-11

  Informacja Klub Senior+ z siedzibą w Bażanowicach

   

  Obecnie z powodu wprowadzenia stanu epidemii działalność Klubu Senior+ jest zawieszona w trosce o Wasze bezpieczeństwo. Pamiętajcie o stosowaniu sie do zaleceń aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Przede wszystkim zostańcie w domu. Jesli musicie wyjść to zachowajcie bezpieczną odległość oraz noście maseczkę, unikajcie skupisk ludzi.

  W okresie pandemii nie musicie rezygnować z dbania o siebie. Codzienna aktywność fizyczna pomoże Wam w cieszeniu się dobrym zdrowiem i poprawi samopoczucie. Czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek polepszy pamięć a kontakty z bliskimi nawet przy użyciu nowych technologii zapobiegną poczuciu osamotnienia.

   

 • 2021-03-08

  PROJEKT „LEPSZY TY”

  PROJEKT „LEPSZY TY” – realizowany przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej BYĆ RAZEM w Cieszynie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER

   

  Bo udziału zapraszamy osoby w wieku od 18 do 55 lat z terenu powiatu cieszyńskiego:

  • osoby niepełnosprawne z orzeczeniem
  • bezrobotne zarejestrowane w PUP lub osoby bierne zawodowo
  • korzystające ze świadczeń z pomocy społecznej
  • korzystające z PO PŻ
Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 Następna »