BIP GCI
A A A

Informacje

 

 

 • 2020-08-03

  Rusza nabór wniosków do Goleszowskiego Bonu Żłobkowego

  Z inicjatywy Wójta Gminy Goleszów Sylwii Cieślar, Rada Gminy Goleszów wprowadziła „Goleszowski Bon Żłobkowy”. Jest on formą świadczenia pieniężnego na rzecz rodzin z gminy Goleszów i ma na celu częściowe pokrycie kosztów pobytu dziecka w żłobku, klubie dziecięcym, a także wynagrodzenia dziennego opiekuna lub niani. Jego wprowadzenie to spora zmiana w systemie dopłat do opieki nad dziećmi w gminie Goleszów, który dotychczas obejmował jedynie dzieci uczęszczające do publicznych żłobków.


  - Wprowadzenie Goleszowskiego Bonu Żłobkowego jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców naszej gminy, którzy korzystali z opieki niepublicznych żłobków oraz punktów opieki, a z powodu braku odpowiedniego rozwiązania nie mogli liczyć na finansowe wsparcie ze strony samorządu – wyjaśnia wójt Sylwia Cieślar.

 • 2020-06-23

  Wznowienie naboru uczestników do Klubu Senior +

  Wójt Gminy Goleszów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie

  ogłasza wznowienie naboru uczestników

  do Klubu „Senior+”

  z siedzibą w Bażanowicach przy ul. Cieszyńskiej 17

   

 • 2020-05-20

  O aktywności fizycznej w cieniu wirusa (i nie tylko)

  Dziś na temat aktywności fizycznej. Dziwny temat – zdawałoby się – jak na rozważania natury psychologicznej, bo cóż ma wspólnego ruch ze światem naszych wewnętrznych przeżyć? Ano ma, i to więcej, niż nam się wydaje.

   

 • 2020-05-11

  Psycholog radzi - O akceptacji i nadziei w cieniu wirusa

   

   

 • 2020-05-11

  ZUS - obsługa klientów od 4 maja 2020 r.

   

   

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 Następna »