BIP GCI
A A A

Komunikat

 

Zmiana zasad funkcjonowania Urzędu Gminy

oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleszowie

w dniu 13 marca 2020 rokuW związku z rosnącym na terenie kraju zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 oraz ogłoszoną przez Światową Organizację Zdrowia pandemią w dniu 13 marca 2020 r. ograniczona będzie możliwość dostępu do budynków Urzędu Gminy Goleszów oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleszowie i bezpośredniego załatwiania spraw.

 

W piątek, 13 marca 2020 r., Urząd Gminy Goleszów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie czynne będą w godzinach od 7:00 do 13:00, jednakże zmodyfikowany zostanie sposób obsługi interesantów. Wszystkie pilne sprawy załatwiane będą po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu spotkania. Pozostałe sprawy, w miarę możliwości, prosimy załatwiać drogą telefoniczną, korespondencyjną, w tym pocztą elektroniczną i z wykorzystaniem systemu ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej).

 

W przypadku konieczności zarejestrowania zgonu prosimy dzwonić pod numer telefonu: 33 479 05 10. Kolejne informacje na temat funkcjonowania Urzędu Gminy Goleszów oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleszowie w kolejnych dniach, opublikowane zostaną w dniu 13 marca 2020 r.