BIP
A A A

Pomoc seniorom, osobom niepełnosprawnym i samotnym

 

Wójt Gminy Goleszów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie zachęcają do korzystania z możliwości dowiezienia zakupów seniorom, osobom niepełnosprawnym oraz osobom samotnym z terenu Gminy Goleszów, które posiadają ograniczone możliwości wychodzenia z domu.

Zgłaszanie potrzeby dostarczenia zakupów przyjmowane są od poniedziałku do piątku, pod numerem telefonu: 33 479 05 54, w godzinach od 8:00 do 12:00.

 

W zależności od liczby zamówień, dostarczanie zakupów odbywać się będzie jeszcze tego samego dnia lub następnego w godzinach popołudniowych.

 

Pod wskazanym numerem telefonu można także uzyskać szczegółowe informacje na temat akcji bezpłatnego dowożenia zakupów, a także innych świadczeń i form wsparcia oferowanych przez Gminę Goleszów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie.

 

Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:00 do 15:00 oraz po godzinach otwarcia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej tj. do godz. 19:00.

Zachęcamy także do telefonicznego kontaktu z psychologiem, który dostępny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 14:00 do 17:00 pod numerem telefonu: 33 479 38 29.

 

Do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zachęcamy także osoby, które chciałyby bezinteresownie pomóc przy rozwożeniu zakupów oraz w innych formach wsparcia skierowanych do seniorów, osób niepełnosprawnych i osób samotnych z terenu gminy Goleszów.